Hizmetlerimiz

JETGLOBE HAVACILIK HİZMETLERİ

JetGlobe 2008 Yılından bu yana özel hava taşımacılığı üzerinde tecrübeye sahiptir. Sunduğumuz hizmetler ;

Uçak kiralama hizmetleri :

Filomuzda bulunan muhtelif kategorideki uçaklarımız ve İstanbul Atatürk Havalimanı'ndaki hangarımız ile, müşterilerimizin seyahatlerini en uygun ve güvenilir şekilde planlıyor; müşterilerimize uçak kiralama, operasyon ve uçak alım-satım hizmetleri veriyoruz.
Geniş bir filoya sahip olan JetGlobe, kaliteli ve butik hizmet anlayışı ile bölgesinde lider firmalardan biridir. Dünyanın her yerinde uçuş operasyon, yer hizmetleri, uçuş destek hizmetleri, uçuş kiralama ve uçak yönetimi ile tüm müşteri ihtiyaçlarına içyapımızla hizmet verebilme kabiliyetine sahibiz.

Uçak işletmeciliği :

Uçak sahibi olan veya olmayı düşünen müşterilerimize Türkiye Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü onaylı Uçuş İşletme Sertifikamız altında ticari uçak işletmeciliği hizmetleri sunmaktayız.
Grubumuz bünyesinde mevcut olan departmanlarımız ve şirketlerimiz sayesinde müşterilerimize her türlü hizmeti A'dan Z'ye bünyemizde sunabilmekteyiz. Bu model ile uçak işletmeciliğini dünyada da uygulanan hali ile Türkiye'de hayata geçirme amacında olan şirketimiz, uçak sahiplerine aradıkları güven, kalite, şeffaf faturalama, minimize edilmiş giderler ve maksimize edilmiş kiralama gelirlerini sunmaktadır.

Belgelerimiz için tıklayınız  >>

Hizmetler-3
Hizmetler-2 (1)

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • Alanında Uzman Kadro

    Alanında Uzman Kadromuzla 2008 yılından bu yana tecrübemiz ve üstün hizmet anlayışımız ile hep daha iyisini sunmaktayız

  • Güler yüzlü hizmet

    "%100 Müşteri Memnuniyeti" odaklı kadromuz ile size daha iyi hizmet sunmaktayız

  • Güvenlik & Hassasiyet

    Bünyesinde olduğumuz Aile Grubu Ortak Şirketlerimiz ile size daha güvenli ve rahat bir yolculuk sunabilmek için tüm bakım onarım ve gerekli işlemler titizlik içerisinde yapılmaktadır.