Hakkımızda

JETGLOBE HAVACILIK HİZMETLERİ

Şirketimiz JetGlobe, 2017 yılında Bilen Havacılık bünyesine katılmış olup 2008 yılından beri faaliyet gösterdiği TürkmenAir adını JetGlobe olarak yenileyip İstanbul Atatürk Havalimanı merkezli özel uçak işletme ve airtaxi hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Bilen Havacılık grup şirketleri altında JetGlobe olarak özel uçak kiralama, işletme, uçak satın alımı ve satımı hizmetlerimizi, 2022 yılında faaliyete geçen İstanbul Atatürk Havalimanı’ndaki yeni hangarımızda sürdürmeye devam ediyoruz.
Filosunda 5 uçak bulunan şirketimiz JetGlobe, bölgesinde vermiş olduğu kaliteli ve butik hizmet anlayışıyla lider firmalardan birisidir.

img26

MİSYONUMUZ

Dünya standartlarına uygun olarak sektörün önde gelen Air Taxi şirketlerinden biri olmak. Farklı uçuş noktalarındaki yeni düzenlemeleri takip ederek, her türlü talebi karşılayabilmek.

AYRICALIKLARIMIZ

  • Sadece size ve beraberinizdekilere tahsis edilmiş uçak,
  • İsteğinize özel hazırlanmış ikram, yemek ve içecekler,
  • Havalimanlarında VIP veya özel terminal kullanma imkanı,
  • Bilet, biniş kartı, check-in yaptırmanıza gerek olmadan uçabilme,
  • Havalimanlarında VIP araçlar ile uçağa ulaşım,
  • Terminale geldiğiniz andan itibaren bagajlarınız bizim himayemizde,

PARTNERS

JetGlobe, AOC' yi sunmak için Elit'Avia ile partner oldu

Merkezi Malta, Safi’de bulunan ve 2006 yılında kurulan Elit Avia; 16 yılı aşkın sektör uzmanlığına ve kusursuz bir faaliyet geçmişine sahiptir. Kapsamlı hizmet portföyümüzden uygun maliyetli, talebinize özel çözümler sunma amacımızla, ihtiyaçlarınız için mükemmel uçağı seçmenize yardımcı olacak tavsiye ve rehberlikle uçak satışı ve kiralama konusunda uzmanız. Enfes kabin donatım hizmetimiz, uçağınızı tamamen kendi zevkinize ve standartlarınıza göre kişiselleştirmenizi sağlar. Net-Zero olmayı hedeflerken, işimizi ve sürdürebilirliği destekleyen yeni Elit Avia Yeşil Kart projemize başarıyla başladık.

ElitAvia-Logo

GRUP ŞİRKETLERİ

BİLEN AIR HAVACILIK HİZMETLERİ

BILDAYS TURIZM VE ACENTA HIZMETLERI

ALACATI MARINA PALAS OTELCILIK HIZMETLERI